PFO2410R

  • 4 channel optical receiver
  • HDCVI
  • 1080p/720p
  • Transmission distance 0~20Km
  • Wavelength In/Out 1550nm/1310nm
  • FC/PC single mode
  • RS485
  • Working modes Half Dual
  • Power supply DC 12 V
  • DIN rail format

Skriv en bedømmelse

Venligst login eller registrer for at Bedøme
Physical ports FC/PC single mode, 4x BNC, RS485
Transmission distance 0~20 Km
Wavelength In / Out 1550nm/1310nm
Resolution 1080p (1920x1080) at 25FPS / 720p (1280×720) at 50FPS
Valid technology HDCVI
Installation DIN rail
Power supply DC12V / 0.3A
Dimensions 150 (H) x 100 (W) x 30 (D) mm
Weight 480 g
  • Mærke: DAHUA
  • Model nummer: DAHUA
  • Tilgængelighed: På lager

Tags: PFO2410R