OTC102R

  • Optical receiver of 1 channel
  • HDCVI
  • 1080p/720p
  • Transmission distance 0~20Km
  • Wavelength In/Out 1550nm/1310nm
  • FC monomode
  • Working modes Half Dual
  • Power supply DC 12 V
  • DIN rail format

Skriv en bedømmelse

Venligst login eller registrer for at Bedøme
Physical ports FC single mode, 1x BNC
Transmission distance 0~20 Km
Wavelength In / Out 1550nm/1310nm
Resolution 1080p (1920x1080) at 25FPS / 720p (1280x720) at 50FPS
Valid technology HDCVI
Installation Flush mountable
Power supply DC12V / 5W
Dimensions 29.5 (H) x 96.2 (W) x 104.6 (D) mm
Weight 200 g
  • Mærke: DAHUA
  • Model nummer: DAHUA
  • Tilgængelighed: På lager

Tags: OTC102R